Promocje

PROMOCJE

 

KARTY LOJALNOŚCIOWE DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Zachęcamy do skorzystania z pakietów lojalnościowych EUROKEY/KARTY.

Promocja dostępna dla Klientów flotowych jak i Klientów indywidualnych.

Jakie korzyści z posiadania klucza/karty?:

- bezgotówkowa obsługa myjni,

- możliwość otrzymania faktury VAT za doładowywanie,

PROMOCJA!!! ZA ZAKUP KARTY LOJALNOŚCIOWEJ MASZ JUŻ NA STARCIE 20ZŁ DO WYKORZYSTANIA NA MYJNI!!!*

EUROKEY/KARTY można nabyć i doładować w rozmieniarce oraz Biurze Obsługi Klienta.

 

*oferta ważna do wyczerpania zapasów

 

PROFESJONALNE ŚRODKI MYJĄCE

 

Polecamy również profesjonalne środki chemiczne, stworzone specjalnie na potrzeby myjni BKF, w kooperacji z doświadczonym polskim producentem chemii czyszczącej.
W ofercie między innymi:

- TENZI ALUX - skoncentrowany antykorozyjny preparat, który usuwa osady z klocków hamulcowych oraz brud atmosferyczny. Do mycia aluminium, metali lekkich, stali nierdzewnej.

- TENZI MOSQUITOS - preparat do usuwania śladów po owadach.

- LEDER CLEAN GT - preparat do pielęgnacji powierzchni skórzanych. Usuwa stare i bieżące zabrudzenia.

- LEDER GLAS - preparat do mycia szyb, okien, luster.


Środki są do nabycia w Biurze Obsługi Klienta.

Posiadanie własnej firmy to wyzwanie, ale jednocześnie ciągłe nastawienie na rozwój i poszerzanie swojej działalności. Odpowiednie wyposażenie w połączeniu ze wciąż zwiększoną wiedzą będą mogły przyczynić się do tego, że uda się uzyskać wspaniałe efekty w naprawdę optymalnym czasie. Od pewnego czasu firmy nastawione są na ciągły rozwój, ponieważ ma się świadomość ogromnej konkurencji, dlatego warto stawiać na sprawdzony sprzęt i fachowy serwis .Pozwoli to na pokonanie innych, jednocześnie można będzie w niedługim czasie zauważyć, że uda się zakupić dodatkowe maszyny. Kompletowanie maszyn z kolei usprawni realizację zleceń, jednocześnie sprawiając, że firma będzie świadczyła kompleksowe usługi w tym zakresie.

Serwis maszyn budowlanych

Maszyny budowlane są w ciągłym użytku, z tego powodu zadbanie o ich właściwe funkcjonowanie będzie miało kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowników. Właściwe podejście do regularnego serwisowania będzie w stanie uchronić przed ewentualnymi awariami. Ponadto zadbanie o odpowiedni stan sprzętu, na którym się pracuje to zapewnienie wysokiej wydajności całej budowy . Obecnie serwis maszyn budowlanych zapewnia maksymalnie krótkie terminy, ale jednocześnie szeroki zakres działalności. Dzięki temu można w dowolnym momencie uzyskać fachową pomoc, która umożliwia nieprzerwane funkcjonowanie firmy. W branży budowlanej ma to kluczowe znaczenie dla realizacji poszczególnych zadań w konkretnych terminach. Dlatego już dziś należy zastanowić się nad tym, jak wygląda obecnie serwis, ale również przegląd maszyn budowlanych. Profesjonalne podejście do sprzętu to sukces i wizerunek Twojej firmy.

Kompleksowa obsługa Klienta

Oferujemy serwis maszyn budowlanych, gdyż mamy świadomość, jak ich sprawność jest zależna od realizacji poszczególnych zleceń. Gwarantujemy fachową obsługę i rzetelne terminy. Dbamy, by każde zlecenie było realizowane zgodnie z najwyższymi standardami dotyczącymi obsługi Klienta, przy jednoczesnym dbaniu o jakość samych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, odpowiemy na pytania i doradzimy, która z opcji będzie dla Państwa najlepsza.