Prima Equipment

Wynajem maszyn
budowlanych z operatorem

Wypożyczalnia maszyn budowlanych to doskonała alternatywa dla firm, które potrzebują wsparcia w realizacji swoich kontraktów. Sprawdzają się nie tylko jako kompleksowe rozwiązanie niezbędne do wykonania prac, ale także jako uzupełnienie własnego parku maszyn. Dobór właściwych zestawów oraz wykwalifikowanych operatorów pozwala na sukces przy każdym zleceniu.

Sprzedaż maszyn budowlanych oferujemy z myślą o tych z Państwa, którzy są zainteresowani zakupem sprzętu budowlanego, jednocześnie nie chcą inwestować w nowe urządzenia. Stawiamy na najwyższą jakość przy zapewnieniu maksymalnej wydajności. Używane maszyny budowlane z naszej oferty to gwarancja najniższej ceny i szybszy zwrot z inwestycji, to dobry kierunek dla firm chcący poszerzyć swój park maszyn, ale także czasami jedyna droga dla początkujących przedsiębiorców.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych pozwala na zapewnienie realizowania harmonogramów i ciągłości prac. Dajemy możliwość wypożyczania maszyn, dzięki temu Inwestorzy lub Generalni Wykonawcy są przygotowani na realizację nawet najtrudniejszych projektów, a co najważniejsze na optymalizację kosztów związanych z budową. W efekcie Klient posiada szansę na szybki rozwój, ale jednocześnie poszerzenie swojej działalności o kolejne gałęzie. Wypożyczalnia maszyn umożliwia kompleksowe usługi w zakresie budownictwa, które gwarantują zakończenie prac w terminie, a jednocześnie gwarantuje maksymalną optymalizację kosztów z tym związanych.

Skontaktuj się z nami

Siedziba
ul. Wita Stwosza 19/20 lok.1
50-148 Wrocław
+48 (71) 700 04 82
+48 (71) 738 25 82 (fax)
Biuro i magazyn
ul. Ogrodowa 9
68-120 Iłowa
+48 (71) 700 04 82
+48 (71) 738 25 82 (fax)